Robinzonáda Ina 2


Prosíme o strpení Zjišťujeme dostupnost ubytování
Region Střední Dalmácie
Destinace Ostrov Hvar
Letovisko Zátoka Zaraće - Gdinj
Zobrazené ubytování na mapě je pouze orientační
Obchod 6 km Grdinj
Kavárna 100 m, 700 m
Pekárna 6 km
Promenáda 5 km
Pošta 6 km
Směnárna 30 km
Benzínová stanice 30 km
První pomoc 30 km
Nemocnice 30 km
Trajekt 30 km
Sportovní hřiště 30 km
Tensiové kurty 30 km
Sousedé 20 m
Moře 40 m
Pláž 40 m
Bazén Ano
Internet Ano
Možnost kotvení Ne
Kouření je povoleno povoleno
Popis ubytování

Robinzonáda Ina 2 nabízí ubytování v apartmánu 2+2. Jedná se o sympatický samostatný domeček s vlastním vstupem na soukromém pozemku v klidné části zátoky Zaraće pouhých 40 m od moře. Menší ale pěkná oblázková pláž vhodná i pro malé děti je v zátoce necelých 100 m odtud. U této pláže je i malá domácí kavárnička, ve které si můžete přímo nad pláží dát něco na osvěžení. Výborné koupání a plavání v průzračném moři mají hosté na plochých skalách jen 40 metrů od domu.

Na krásně udržované zahradě plné středomořské zeleně a levandulí Vás čeká příjemný odpočinek u kamenného stolu, grilování s výhledem na moře a lehátka na opalování obklopená rozmarýnovými keři a voňavými dalmatskými bylinami.

Pro posezení u jídla budete využívat stíněnou terasu, na které je kompletně vybavená letní otevřená kuchyně. Apartmán je vkusně zařízený a vybavený vším potřebným.

Během pobytu v zátoce Zaraće se můžete projít do výjimečné zátoky Pokrivenik s impozantními skalami a s nádhernou širokou pláží z jemných oblázků,která je od zátoky Zaraće vzdálena necelý kilometr. Na tuto pláž Vás za mírný poplatek dopraví od místního hotelu malý motorový člun. V zátoce Pokrivenik je v malém rodinném hotelu Ametyst výborná restaurace, ve které můžete vyzkoušet řadu vynikajících dalmatských specialit, čerstvých ryb a mořských plodů.

Parkování je možné asi 30 m od domu, přímo u moře, nebo ještě lepší ve stínu stromů kousek odtud nad malou oblázkovou pláží. V robinzonádě není žádné omezení spotřeby vody a elektřiny. Světoznámý slunečný a levandulový Ostrov Hvar nabízí široké možnosti výletů do proslulých letovisek Hvar, Stari Grad, Vrboska a Jelsa a řadu výletů do okolní krásné přírody a na další oblázkové pláže.

Pro skupiny:

Robinzonáda Ina 2 je spolu s robinzonádami Ina 1 a Ina 3 součástí komplexu 3 samostatných domečků s krásnými zahradami, na výjimečném místě, v klidu nad překrásnou zátokou Zaraće.Toto místo je výborné pro pobyt samostatných rodin a přátel během hlavní sezony v červenci a srpnu.

V předsezoně (květen, červen, září a říjen) je tento komplex ideální a pro pobyty skupin praktikujících jógu a ostatní druhy cvičení, různé meditační a vzdělávací pobyty pro skupiny. Těmto skupinám nabízíme i kvalitní domácí polopenzi, která může být nabídnuta i vegetariánům a veganům.Pro skupiny rovněž organizujeme zajímavé výlety po ostrově Hvar a výlety lodí.

Výhody Dům jen 40 m od moře
V zátoce pěkná oblázková pláž pro děti
Posezení na stíněné terase
Letní otevřená kuchyně u terasy
Lehátka na velké slunečné terase
Překrásná oblázková pláž Pokrivenik jen 700 m
Komfortně vybavený apartmán
Food Bar Marina 120 m - přímo u pláže
Výhled na moře
Výborná restaurace „Timun“ v zátoce Pokrivenik
Výhled na moře
Možnosti velmi zajímavých výletů po ostrově Hvar
Domácí dalmatské speciality po dohodě s majitelem
Vyhlášená letoviska Jelsa, Hvar, Starigrad, Vrboska v blízkosti