Apartmán Empire se třemi terasami


Prosíme o strpení Zjišťujeme dostupnost ubytování
Region Jižní Dalmácie
Destinace Ústí Neretvy
Letovisko Komarna
Pláže oblázková, betonová plata
Zobrazené ubytování na mapě je pouze orientační
Obchod 15 m
Kavárna 20
Pekárna 10
Pošta 3 km Klek
Směnárna 10 m
Benzínová stanice 8 km
První pomoc 7000
Nemocnice 7000
Dálnice 250 m
Trajekt 18000
Sportovní hřiště 30
Tensiové kurty 2000
Moře 40 m
Pláž 40 m
Bazén Ne
Internet Ano
Možnost kotvení Ano
Kouření je povoleno povoleno pouze na terase/balkonu
Popis ubytování Ležet na lehátku, dívat se na západ slunce, poslouchat šumění moře a popíjet domácí víno. Tak vypadá ideální dovolená. Apartmán Empire vám k tomu navíc přidá luxusní vybavení, jedinečný výhled ze třech teras na moře a malé ostrůvky u poloostrova Pelješac a možnost ochutnat speciality dalmatské kuchyně.

Apartmán Empire se nachází v menší obci Komarna v Jižní Dalmácii pouze 70 km od skutečné perly Jaderského moře – Dubrovniku. Komarna je ideálním místem pro velmi zajímavé výlety autem i lodí. Dubrovnik, nádherná místa na poloostrově Pelješac, Orebić, Korčula a nejkrásnější evropská delta řeky Neretvy. To je pouze malá část z toho, co Vám toto místo může nabídnout. Milovníci kvalitního jídla a pití budou ve zdejší oblasti doslova v sedmém nebi. Kromě vyhlášené dalmatské kuchyně založené na čerstvých rybách, můžete v blízkém okolí ochutnávat nejlepší světové ústřice, slávky nebo výjimečné speciality z údolí řeky Neretvy – například brodetto ze žab a jeguljí. V okolí můžete rovněž navštívit několik špičkových vinařství a degustovat zde celou plejádu vynikajících vín. Velmi zajímavé je foto safari v údolí řeky Neretvy s pozorováním ptáku (bird watching) a sběr jahod, mandarinek a fíků. Pokud přijedete spíše lenošit, přímo pod domem se nachází pláž s lehátky, lounge bar a restaurace. Necelých 20 minut jízdy autem od Komarny si se svými dětmi můžete užívat na dlouhých písečných plážích u obce Blace a sledovat kiteboardisty. Velkou výhodou pobytu v Komarně je blízkost bosenského letoviska Neum (15 minut autem), ve kterém si můžete nakoupit potraviny i pohonné hmoty znatelně levněji než v Chorvatsku.

Apartmán Empire byl před sezonou 2018 kompletně zrenovován a jeho terasy zaplněny mediteránskými rostlinami a bylinami. Nová je kuchyně, veškerý nábytek, sedačka, zdravotní matrace i pračka. V obývacím pokoji byla instalována LCD 4K Smart TV se satelitem. V jídelně jsou nová feng-šuej LED světla, namontován dřevěný bar s posezením. Terasa je vybavena elektrickým grilem a nově osvětlena led světly. Apartmán je rovněž vybaven čtyřmi kvalitními klimatizačními jednotkami. Tento prostorný penthouse je ideální pro skupiny přátel, vejde se sem až devět hostů. V jeho blízkosti je obchod s potravinami. Přímo nad pláží pod domem je nově otevřená restaurace s lounge barem "The Bridge". Na soukromé terase necelých 100 metrů od domu si rovněž můžete u místní rodiny objednat kvalitní domácí dalmatské speciality a poznat tak kouzlo domácí atmosféry. Jídlo si můžete rovněž objednat přímo na terasu svého apartmánu.

Přejeme Vám příjemný pobyt a hodně skvělých zážitků v Jižní Dalmácii
Výhody Z terasy můžete pozorovat překrásné západy slunce
Dům jen 40 m od moře
LCD 4K SMART TV
Oblázková pláž přímo pod domem
Terasa s vyjímečným výhledem na moře a ostrovy
Možnost výletů lodí do okolí
Dětské hřiště 200 m od apartmánu
<a href='https://www.instagram.com/the.bridge.restaurant/' target='_blank'>Nově otevřená restaurace a lounge bar přímo na pláži pod domem.</a>
Výborně hodnocený dům i majitelé
Celý apartmán byl v roce 2019 nově vybaven (kuchyně, lednice, nábytek, matrace, pračka, 4K TV, LED světla)