O nás

Prosíme o strpení Zjišťujeme dostupnost ubytování

Vážení klienti a návštěvníci našich stránek. Dovolte mi stručně představit naši agenturu.

Jsme českou společností a věnujeme se cestovnímu ruchu od počátku roku 1997. V průběhu naší praxe se specializací na Chorvatsko jsme vytvořili tyto stránky srovnávající na jednom místě nabídky ubytování od několika významých dodavatelů ubytování na Jadranu s cílem zajistit co nejlepší cenu. Na stránkách www.ChorvatskoLevneji.cz si uživatelé mohou vybrat to nejlvýhodnější z více než 6 tis. ubytovacích kapacit v Chorvatsku. 

Máme sídlo a provozovnu v ČR a proto se na nás můžete kdykoliv obrátit v případě, že budete potřebovat poradit s  atypickou poptávku nebo pomoci s problémem. Našim zákazníkům umožňujeme při úhradách pobytů využít zaměstnaneckých benefitů a výhod, využitím poukázek (Sodexo, Cheque Dejeneur, Edenred), zaměstnaneckých benefitů společností Benefit Plus a Benefity.cz nebo vystavení faktury zaměstnavateli.

Klientům bez možnosti vlastní dopravy poradíme, kde si objednat autobusovou dopravu z ČR do místa pobytu.

Mimo podrobných informací o jednotlivých ubytovacích jednotkách se na našich stránkách můžete dozvědět mnohé ze zajímavostí Chorvatska a také řadu užitečných rad a informací potřebných pro cestování i pro pobyt v Chorvatsku. Doufáme, že Vám budou nápocny při plánování cesty a i při samotném pobytu v destinaci.

Zakládáme si na upřímném vztahu s našimi zákazníky. Dáváme klientům pravdivé informace o všech okolnostech vybíraného pobytu, tak aby měl zákazník přiměřené očekávání své dovolené. Našim cílem není jednorázový zisk, ale budování vztahu se spokojeným klientem, který se opakovaně vrací a využívá našich služeb. Také z tohoto důvodu jsme rádi za Vaše názory a zpětnou vazbu. Vaše hledisko je pro nás nejdůležitějším návodem a ukazuje nám směr k dalšímu zlepšování.

Děkujeme všem, kteří hodnotí naší kvalitu, komentují naší práci a popisují zážitky ze své dovolené. Za všechny Vaše názory jsme skutečně rádi.

Přeji Vám všem krásnou a pohodovou dovolenou.

Za ChorvatskoLevneji.cz
Jaromír Janík, vedoucí kanceláře