Jak objednat ubytování v Chorvatsku

Prosíme o strpení Zjišťujeme dostupnost ubytování

Objednání ubytování v Chorvatsku

1/ Vyberte si vhodný objekt, ubytovací jednotku, termín, počet osob a systém Vám vypočítá cenu.

2/ Pokud máte zájem o rezervaci, pokračujte na další krok kliknutím na tlačítko rezervace.

3/ Zde vyplňte své kontaktní údaje a odešlte rezervaci.

 

 Po zpracování Vaší rezervace Vám zašleme potrvzující email s pokyny k dokončení objednávky a platební údaje k úhradě zálohy.

 


Typy a označení ubytovacích jednotek z nabídky privátního ubytování:

A - apartmán

samostatná ubytovací jednotka, kterou tvoří jedna nebo více pokojů, vlastní kuchyň a minimálně jedna koupelna s WC. V celém objektu se může nacházet jeden nebo více apartmánů, studií nebo pokojů. V samostatné části objektu obvykle žijí majitelé objektu nebo jejich rodina.


S - apartmán-studio

menší apartmán typu garsoniéry, kde se ložnice, jídelna a kuchyň nacházejí v jedné místnosti nebo se ložnice nachází na otevřené galerii. Studio má vlastní koupelnu s WC. V celém objektu se může nacházet jeden nebo více apartmánů, studií nebo pokojů. V samostatné části objektu obvykle bydlí majitelé nebo jejich rodina.


P - pokoj

ubytovací jednotka se zajištěným místem pro přenocování, většinou s vlastní koupelnou a WC, ale existuje i možnost společné koupelny s druhými pokoji, dle popisu u jednotlivých kapacit. V některých objektech je pokojům k dispozici společná kuchyň, jejíž používání se většinou dodatečně platí. Ve většině případů hosté nemají možnost samostatně připravovat jídlo, ale tehdy se nejčastěji nabízí možnost příplatku za snídaně, polopenzi nebo plnou penzi. V celém objektu se může nacházet jeden nebo více apartmánů, studií nebo pokojů. V samostatné části objektu obvykle bydlí majitelé nebo jejich rodina.


K - dům

ubytovací jednotka, která zahrnuje celý objekt. Složena z jedné nebo více pokojů, obývacího pokoje, kuchyně a minimálně jedné koupelny a WC. V objektu nebývají jiní hosté ani majitelé.

 


Malé písmeno v označení ubytovací jednotky znamená, že objekt obsahuje několik ubytovacích jednotek, bez ohledu na to, zda se tyto jednotky nacházejí v nabídce  ChorvatskoLevneji.cz nebo v nich bydlí majitelé. Například, pokud se podíváme na apartmán s označením A-456-c můžeme vyčíst, že kromě apartmánu s označením A-456-c se ve stejném objektu nacházejí ještě minimálně dva apartmány (apartmán "a" a apartmán "b").


Čísla v závorkách označují kapacitu ubytovací jednotky, respektive rozmístění lůžek. Levé číslo označuje počet základních lůžek a pravé číslo počet přistýlek. Například, označení A-456-c (4+2) znamená, že apartmán "c" v objektu 456 má 4 základní lůžka a 2 přistýlky.


Přistýlkami se označují také všechny lůžka, které se nacházejí v kuchyni, jídelně nebo obývacím pokoji. Ubytovací jednotky v nabídce ChorvatskoLevneji.cz mají za přistýlky nejčastěji klasické postele, občas roztahovací gauče a velmi zřídka polní lůžka. Umístění a druh lůžek je možné ověřit na půdorysu a fotografiích vybraného ubytování.